Popis udžbenika

POPISI UDŽBENIKA I DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA PO RAZREDIMA ZA ŠKOLSKU GODINU 2021/2022.

1 razred gimnazije

2 razred gimnazije

3 razred gimnazije

4 razred gimnazije

1 razred logistika i špedicija

2 razred logistika  špedicija

3 razred logistika i špedicija

4 razred logistika i špedicija

1 razred upravnih referenata

2 razred upravnih referenata

3 razred upravnih referenata

4 razred upravnih referenata

1 razred tehničara za računalstvo

2 razred tehničara za računalstvo

3 razred tehničara za računalstvo

4 razred tehničara za računalstvo

VAŽNE UPUTE ZA UDŽBENIKE I RADNE BILJEŽNICE ZA ENGLESKI JEZIK

Napomena uz udžbenik iz njemačkog jezika Schritte International neu za prve razrede - udžbenik ne smije biti rabljeni.

Napomena uz udžbenik iz njemačkog jezika Schritte International neu za druge razrede - udžbenik ne smije biti rabljeni.

Napomena uz udžbenike iz njemačkog Deutsch ist Klasse i Zweite sprache Deutsch za treće razrede - uz udžbenik treba kupiti i radnu bilježnicu

Pojašnjenje popisa udžbenika za njemački i engleski jezik.

NAPOMENA UČENICIMA ZA SMJER TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO:  Za udžbenike za strukovne predmete pričekajte konzultacije sa predmetnim profesorom na početku školske godine.

Popisi udžbenika su napravljeni prema niže navedenim katalozima odabranih udžbenika:

U nastavku objavljujemo kataloge udžbenika za školsku godinu 2020./2021.

KATALOG UDŽBENIKA ZA PRVE RAZREDE

- napomena: za sve predmete koji nisu navedeni u ovom katalogu udžbenika  vrijedi niže navedeni katalog" Katalog udžbenika za četvrte razrede i sve predmete za 1., 2. i 3. razred koji nisu obuhvaćeni novim katalozima ".

(izabrani u lipnju 2019., vrijede i za šk. god. 2020./2021.)

katalog udžbenika

KATALOG UDŽBENIKA ZA 2. I 3. RAZREDE (izabrani u lipnju 2020.)

NAPOMENA .: Za sve predmete koji nisu navedni u ovom katalogu udžbenika vrijede udžbenici iz kataloga "KATALOG UDŽBENIKA ZA ČETVRTE RAZREDE I SVE PREDMETE ZA 1., 2. I 3. RAZRED KOJI NISU OBUHVAĆENI NOVIM KATALOZIMA".

Za 2. razred tehničara za računalstvo: Udžbenici Algoritmi i programiranje 2 i Digitalna logika i elektronika nalaze se na kraju kataloga udžbenika za prve razrede zato jer su birani iste godine kada i udžbenici za prve razrede te su stoga objavljeni u tom katalogu.

katalog udžbenika

KATALOG UDŽBENIKA ZA ČETVRTE RAZREDE i SVE PREDMETE ZA 1., 2. I 3. RAZRED KOJI NISU OBUHVAĆENI NOVIM KATALOZIMA

Napomena: Za 4. razred Upravnih referenata udžbenici Radno pravo, Upravni postupak 4 te udžbenik Ustavni ustroj RH nalaze se na kraju kataloga za prve razrede jer su birani iste godine kada i udžbenici za prve razrede te su stoga objavljeni u tom katalogu.